Školení první pomoci týmu SAFEREX

📢 Dnes jsme se s kolegy účastnili přínosného školení první pomoci! 🚑

Rozhodli jsme se investovat do vlastního rozvoje a získat cenné dovednosti, které mohou v případě nouze zachránit život. Zdraví a bezpečnost našich kolegů a blízkých jsou neocenitelné, a proto je důležité vědět, jak reagovat v rizikových situacích.

Během školení jsme se naučili mnoho užitečných věcí, jako je poskytování první pomoci při selhání oběhu, resuscitace, ošetřování poranění a další důležité postupy. Tato znalost nám dává větší jistotu a schopnost případně jednat správně a rychle.

Chceme zdůraznit, že je důležité poskytovat první pomoc správně. Školení nás připravilo na to, jak poskytnout adekvátní a účinnou pomoc v situacích, kdy je rychlá reakce nezbytná a klíčová pro záchranu pacienta. Zároveň jsme se naučili, že v některých případech je lepší pouze zavolat záchrannou službu a pomoc přenechat odborníkům.

Rádi bychom poděkovali našemu skvělému lektorovi, který nás provedl komplexním tréninkem a odpověděl na všechny naše dotazy. Je skvělé mít v týmu odborníka, který nám předává své zkušenosti a zvyšuje naši připravenost v případě nouze.

Doufáme, že nebudeme nikdy nuceni nabité zkušenosti využít, ale pokud ano, víme, že máme tým plný lidí, kteří jsou připraveni pomoci a reagovat efektivně. 🍀✅

Zveřejněno 16. června, 2023


Štítky:

Další články

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás.

Vyplňte rychlý dotazník a my se vám ozveme jakmile to bude možné.

info@saferex.cz

Sídlo firmy:

Božkovské náměstí 17/21
326 00 Plzeň
Česká Republika

+420 723 730 777

Pobočka Morava:

Josefovice 24
742 83 Klimkovice
Česká Republika

+420 702 037 827