O nás

Cíle | Mise | Vize

Naším cílem je stát se lídrem v poskytování komplexních služeb BOZP (bezpečnost a ochrana zdraví při práci) a PO (požární ochrana) v oblasti stavebního průmyslu a přidružených odvětví. Zároveň máme ambici změnit obecné vnímání bezpečnosti práce, jakož i pohled na osoby odborně způsobilé. Usilujeme o prosazení bezpečného pracovního prostředí jako základní a nedílné součásti firemní kultury našich zákazníků. Snažíme se přinášet komplexní služby a inovativní přístup, který nám umožní vést v tomto odvětví a společně s našimi klienty dosahovat nejvyšších standardů bezpečnosti a ochrany zdraví při práci.

Historie společnosti

Společnost SAFEREX s.r.o. zaměřená na poskytování služeb BOZP a PO má bohatou historii, která započala dne 25. srpna 2014. Nicméně, náš příběh má kořeny ještě hlouběji. Před založením této společnosti jsme působili jako samostatné OSVČ a jako SOFO engineering s.r.o. v období od roku 2004 do 2014. Tyto zkušenosti nám poskytly pevný základ a uvědomění si významu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. Od počátku jsme se snažili budovat tým odborníků, kteří sdílí stejnou vášeň a oddanost našemu poslání. Dnes jsme hrdí na to, že máme 12 zkušených zaměstnanců a spolupracujeme s dalšími 9 externími specialisty, kteří nám umožňují poskytovat vysokou úroveň expertízy a profesionálního přístupu k našim klientům. Jedním z našich klíčových kroků na cestě k excelenci bylo dosažení standardizace dle normy ČSN ISO 9001. Tato certifikace nám umožnila zavést efektivní procesy, zlepšit kvalitu našich služeb a získat důvěru našich zákazníků.

Služby

Profesionální služby

Jsme specializovanou společností poskytující široké spektrum služeb zaměřených na bezpečnost a ochranu zdraví při práci, požární ochranu, hygienu práce, systémy řízení a podnikovou ekologii. Naši odborníci se věnují komplexnímu zajištění BOZP na staveništích jako koordinátoři BOZP a techničtí dozoři staveb. Dále nabízíme školení a vzdělávání včetně odborné způsobilosti pro práce na dráze. V neposlední řadě zajišťujeme provádění revizí a kontrol technických zařízení. Naše služby jsou navrženy tak, aby našim klientům poskytovaly nejvyšší úroveň bezpečnosti, efektivity a dodržování předpisů. Spolehněte se na nás pro komplexní řešení vašich potřeb v oblasti BOZP a PO.

Vzdělávání

Školení na úrovni

Zajišťujeme odborné vzdělávání, které kombinuje moderní přístupy s osobním a interaktivním přístupem. Naše školení jsou vedená zkušenými a odbornými lektory, kteří jsou v dané oblasti odborníky. Věříme, že vzdělávání by nemělo být jen o přednáškách a pasivním naslouchání, proto preferujeme aktivní formy školení, které zapojují účastníky a podporují jejich interakci a zapojení. Jedním z našich hlavních cílů je zavádět inovativní technologie, jako je virtuální realita, do vzdělávacích programů, aby se účastníci mohli učit prakticky a reálně simulovat různé situace. Díky tomu nabízíme jedinečný a efektivní zážitek, který je nejenom poučný, ale také zábavný a motivující. Snažíme se poskytovat vzdělání na nejvyšší úrovni a přizpůsobit se individuálním potřebám a cílům našich klientů, abychom společně dosáhli dlouhodobého rozvoje a úspěchu.

Potřebujete více informací? Kontaktujte nás.

Vyplňte rychlý dotazník a my se vám ozveme, jakmile to bude možné.

info@saferex.cz

Sídlo firmy:

Božkovské náměstí 17/21
326 00 Plzeň
Česká Republika

+420 723 730 777

Pobočka Morava:

Josefovice 24
742 83 Klimkovice
Česká Republika

+420 702 037 827